Norint pirkti reklamą xFAMEx sitemoje jums reikia atlikti keletą paprastų žingsnių:

  1. Susikurti vartotojo paskyrą ir prisijungti prie xFAMEx sistemos
  2. Sukurti reklamos kampaniją įkeliant norimą transliuoti klipą, paririnkti norimą transliacijos periodą, dažnumą bei ekranų tinklą
  3. Apmokėti reklaminę kampaniją ir netrukus jūsų reklama bus transliuojama vartotojams!

xFAMEx auditorija

Dienos auditorija apie 0,5 mln. žmonių

Su LCD ekranais Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Raseinių, Jonavos, Marijampolės, Utenos ir Mažeikių viešajame transporte pasiekiame pusę didžiųjų miestų gyventojų kasdien.


Keleiviai pagal lytį - 59,6% moterų ir 40,4% vyrų

Dirbantys žmonės - 67%

Vidutinių ir aukštesnių pajamų vyrai ir moterys, naudojantys viešąjį transportą, kaip patogiausią susisiekimo priemonę didžiuosiuose miestuose.


Studentai ir moksleiviai - 26%

Turintys pakankamai pinigų tam, kad laisvai gyventi šia diena, patirti naujų dalykų ir dalintis tuo su draugais.


Senjorai - 7%

Didelė dalis dabartinių aktyvių pensininkų ir vyresnio amžiaus žmonių - toli gražu ne sovietio sukirpimo. Juk skelbiant nepriklausomybę jiem buvo arti 40. Aktyvūs sodininkai, rankdarbių ir smulkių statybinių darbų mėgėjai, kurie nebijo naudotis internetu ir gyvena ne tik vaistų kainų aktualijomis.


Fame Exchange klausimai ir atsakymai: pirkti reklamą

Kaip galiu susikurti klipą?
Norint susikurti klipą pačiam mes rekomenduojame pasinaudoti programa Canva (https://www.canva.com/ ). Canva yra grafinio dizaino platforma, naudojama vaizdo klipams, pristatymams, plakatams, dokumentams ir kitam vaizdiniam turiniui kurti. Programoje yra daugybė jau sukurtų šablonų, kuriuos vartotojai gali naudoti taip palengvindami sau darbą. Platforma galima naudotis nemokamai.
Kokiu formatu galima įkelti klipus?
Tinka visi išmanūs įrenginiai (telefonai, planšetiniai kompiuteriai, televizoriai), kurių operacinė sistema yra Android (išskyrus Smart TV arba TV box). xFame sistema taip pat palaiko Windows 10 įrenginius bei Samsung TV su WebOS operacine sistema.
Ar galima įkelti paveiksliuką vietoj video?
Taip, vartotojai gali įkelti paveiksliuką, nurodyti norimą trukmę sekundėmis ir xFame sistema sugeneruos statinį nurodytos trukmės video reklamos klipą.
Koks gali būti maksimalus klipo failo dydis?
Maksimalus klipo failo dydis gali būti 300Mb.
Koks yra minimalus reklamos užsakymo kiekis?
Minimalus užsakymo kiekis xFame sistemoje yra vienos dienos transliacija rodant reklaminį klipą 5 kartus per valandą viešojo transporto darbo metu nuo 6 val. iki 24 val.
Ar yra tikrinami vartotojų įkeliami klipai? Per kiek laiko įvyksta patikrinimas?
Taip, kiekvienas vartotojo įkeltas klipas yra peržiūrimas ir patikrinamas ar atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus. Patikrinimas atliekamas vėliausiai per vieną parą laiko.
Kada pradedama reklamos transliacija po apmokėjimo?
Apmokėjus užsakymą xFame sistemos administratorius gauna pranešimą ir turi patikrinti vartotojo įkeltą video reklamos klipo atitilimą Lietuvos Respublikos įstatymams. Tai atliekama vėliausiai vienos dienos bėgyje. Jei įkeltas reklamos klipas atitinka reikalvimus jis yra patvirtinamas ir iš karto pradedamas transliuoti.
Kaip galima apmokėti paslaugą?
Paslaugą apmokėti galima dviem būdais - per internetinę bankininkystę arba pavedimu banke. Pasirinkus internetinės bankininkystės būdą suformuotą sąskaitą galėsite aomokėti pasirinkę savo banką ir patvirtinę apmokėjimą. Jei pasirinksite mokėti pavedimu banke, Jums bus pateiktas mokėjimo nurodymas su rekvizitais įprastam pavedimui atlikti. Pavedimą galėsite atlikti internetu arba asmeniškai nuvykę į banką.
Ar galima pasirinkti dienos laiką, kada bus transliuojamas klipas?
Taip, galima. Pasirinkite “Transliacijų” meniu punktą, pasirinkite grupę, o grupėje transliuojamo klipo nustatymus. Pažymėkite “Transliuoti pasirinktomis valandomis” ir pasirinkite valandas.
Ar bus grąžinti pinigai jei nutrauksiu jau pradėtą transliuoti užsakymą?
Šiuo metu xFame sistemoje tokios galimybės nėra. Jei susidūrėte su tokiu poreikiu, prašome susisiekti su mumis support@mediatraffic.lt.
Kada ir per kiek laiko gali būti grąžinami pinigai?
Sumokėti pinigai už transliaciją gali būtų grąžinami tada, kai xFame sistemos administratorius po apmokėjimo peržiūri Jūsų įkeltą klipą ir įvertinęs, kad reklaminis klipas neatitinka Lietuvos Respublikos įstatymų atšaukia Jūsų užsakymą. Pinigai atgal į Jūsų sąskaitą bus grąžinti savaitės bėgyje.
Ar galima laikinai sustabdyti klipo transliavimą?
Taip, galima. Pasirinkite meniu punktą “Transliacijos”, tada pasirinkite grupę, o grupėje transliuojamo klipo nustatymus. Nustatymuose pasirinkite “Sustabdytas”. Klipo transliavimas bus sustabdytas tol, kol neišjungsite žymos.
Ar galima klipą pakeisti kitu?
Deja, tačiau transliacijai prasidėjus transliuojamo reklaminio klipo pakeisti kitu negalima. Transliaciją galima sustabdyti. Norint atšaukti transliaciją, prašome susisiekti su mumis support@mediatraffic.lt.